Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Sayfa başına git

Sayfa başına git

06 Nisan 2013 HOT STUFF

Canon PIXMA E514


Canon, baskı maliyetlerine tasarruf getiren yeni EkstraBaskı özellikli yazıcısı PIXMA E514’ü piyasaya sürdü

Canon PIXMA E514, 5 Nisan tarihinden itibaren Türkiye’de de satışa sunuldu.

1 renkli kartuş ile 400 adet A4 baskı 

PIXMA E514’ün mürekkep sistemi tek bir siyah kartuştan 800 adede kadar A4 veya tek renkli kartuştan 400 adet A4 belge alınmasını sağlıyor.Kartuş değiştirme sıklığını azaltmayı garantileyen yazıcı; siyah beyaz baskıda8,6 ipm, renklide ise 5,0 ipm’ye varan belge yazdırma hızına sahip. 10x15cm çerçevesiz fotoğrafta 44 saniye gibi kısa bir sürede belge yazdırabilen yazıcı, hibrit mürekkep sistemi özelliğine sahip.

Canon-PIXMA-E514

2 pikolitre mürekkep damlacıklarıyla maksimum çözünürlük değeri

PIXMA E514, Canon’un boya bazlı mürekkepleriyle canlı renklere sahip göz alıcı fotoğraflar ve pigment bazlı siyah mürekkepleriyle belge üzerinde net görünen metinler yazdırmanızı sağlıyor. Canon’un FINE yazıcı kafası teknolojisi, 2 pl’ye kadar küçük mürekkep damlacıkları üretiyor. Bu teknoloji sayesinde maksimum çözünürlük değeri olan 4800dpi’a ulaşılırken, gren içermeyen net ve kaliteli fotoğraf baskılar elde edilebiliyor.

Kompakt gövde tasarımı ile az yer kaplıyor

Canon PIXMA E514, üstün özelliklerinin yanı sıra sonderece şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. PIXMA E514, siyah ve mavi renkkombinasyonu ile son derece kompakt bir gövde tasarımına sahip. LED ekran donanımı ile evde baskı, kopyalama ve tarama işlevlerini sunan ürün, FastFront tasarımı ile de mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırıyor ve cihaza önden kâğıt beslemesi yapılabilmesine imkan tanıyor. Böylelikle bu Hepsi Bir Arada yazıcı, duvara doğru veya rafa yerleştirilebildiği için daha az yer işgal ediyor.

Canon Print Your Days ile Facebook’tan çıktı alın

PIXMA E514 ile birlikte standart olarak kapsamlı bir yazıcı içeriği de geliyor. Görüntü sıralama teknolojisi, yüz tanıma ve otomatik öneri gibi geliştirilmiş özellikler sağlayan My Image Garden, görüntülerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyor ve baskı almanın yaratıcı yollarını kullanıcıya sunuyor. Canon’un Print Your Days uygulaması sayesinde ise kullanıcılar doğrudan Facebook’tan baskı alabiliyor. Cihazın yazılımı, tek bir sayfaya iki veya daha fazla belge sığdırarak kâğıttan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor.Yorumlar