Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Sayfa başına git

Sayfa başına git

05 Aralık 2013 HABER

YouTube’un müzik servisi 2014′e kaldı


youtube music

Google’ın son dönemde dedikodu değirmenini döndüren ‘yeni müzik servisi’nin 2014′e ertelendiğini iddia edildi. AllthingsD, Google’ın ilk olarak servisi bu aralar başlatmayı planladığını ancak ortaya çıkan son halini beğenmediği için 2014′ün ilk çeyreğine ertelediğini açıkladı.

Google yeni servisi için ihtiyaç duyduğu müzik lisanslarına ve anlaşmalara sahip. Ancak, firmanın diğer servislerden daha farklı bir şey yapmak istediği ve bu nedenle bir türlü son aşamaya geçemediği söyleniyor. YouTube yeni müzik servisi iddialarını yalanlamıyor ancak kabul de etmiyor: “İnsanların daha çok eğlenmesini sağlayacak yolları keşfetmek ve YouTube’u daha iyi bir yer yapmak için sürekli çalışıyoruz; iş ortaklarımızın hayranlarına erişmesi için daha fazla şansa sahip olmaları konusunda da böyle. Lakin şu an için duyuracak hiçbir şeyimiz yok.” demekle yetiniyor.

Google hali hazırda Google Play Music All Access adında bir müzik servisine sahip ve kullanıcılar aylık 10 dolar karşılığında hem bilgisayardan hem de mobil cihazlardan servisi kullanabiliyor .Yorumlar