Apple’ın TV dizisinin başrolünde Jennifer Aniston var

Orijinal içerikleriyle de adından söz ettirmeye başlayan Apple’ın TV dizisinin başrolünde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon yer alacak.

Apple’ın TV şovunun başrolünde Jennifer Aniston var

Apple, geçtiğimiz yıl orijinal senaryoya sahip ve girişimciler için bir yarışma olan Planet of the Apps programı ile Carpool Karaoke programının tanıtımını gerçekleştirmişti. Carpool Karaoke, komedyen James Corden’ın programında ortaya çıkmış ve çok sevilmişti. Apple da bunun üzerine programın yayın haklarını satın alarak yıldızlarla dolu ilk sezonu yayınlamaya başlamıştı.

Geçriğimiz haftalarda Steven Spielberg’in antoloji serisi Amazing Stories’in Apple ile ekranlara döneceği açıklanmıştı. Şimdiyse sırada başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’un olduğu bir dram dizisi var.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre ismi henüz belli olmayan dizinin iki sezonu için anlaşma gerçekleştirildi. Dizinin senaristi ve yapımcısı ise House of Cards’ın da yapımcısı olan Jay Carson olacak. Aniston ve Witherspoon da aynı zamanda dizinin yönetici yapımcıları olacaklar.

Yeni içerikleriyle Apple’ın Netflix, Hulu ya da HBO gibi servislere yetişip yetişemeyeceği ise şimdiden merak ediliyor.