Kavurucu yaz sıcaklarına DemirDöküm’den 2 çözüm

İklimlendirme sektöründe tüketici beklentilerini geniş ürün gamı ile karşılayan DemirDöküm kavurucu yaz ayları için iki yeni serinleme çözümü sunuyor; yeni nesil inverter teknolojiye sahip A5 Inverter klima ve büyük mekanlarda yüksek kapasite iklimlendirme ihtiyacına yönelik DVS5.

Sıcaklara A5 inverter klima ile hazırlanın

Minimum elektrik tüketimi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor getiren A5 inverter klima, çevre dostu R-32 gazı ile de ozon tabakasına zarar vermiyor. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutması, sessiz çalışma teknolojisi ile klima, çevre dostu özellikleriyle ön plana çıkıyor.

DemirDöküm A5 Inverter klima sahip olduğu akıllı teknolojilerle kullanıcısını hem tasarruf ettiriyor hem de ortam ısısına göre hareket ediyor. Program saati özelliği ile de klimayı istenilen zamanda (örneğin, gece uyurken) çalıştırıp durdurabiliyorsunuz. Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak kesinti öncesindeki konumunda çalışmaya başlayan klimanın sıcak kalkış modu da sadece yazın değil, soğuk kış sabahları için de ideal bir çözüm sunuyor.

Büyük mekanların havasını DVS5 değiştirecek

 Marka, otel, ofis, villa ve alışveriş merkezleri gibi büyük mekanlardaki yüksek kapasiteli iklimlendirme ihtiyaçlarına da DVS5 ile yanıt veriyor. DVS5 VRF sistemlerinin 12 farklı tipte, 67 farkı kapasitede iç ünite seçeneği bulunuyor. Standart, otel tipi, kablosuz, zon kontrolör ve merkezi kumanda seçeneği bulunan DVS5, -5 ile 52 derece dış ortam sıcaklığı arasında soğutma, -20 ile 24 derece dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabiliyor. Nem alma, sağlık modu, havalandırma, turbo, uyku, soğutma ve çocuk kilidi gibi gelişmiş fonksiyonlarıyla

kullanıcısına kontrol kolaylığı sunan DVS5, kablosuz uzaktan kumandası üzerinden iç ve dış hava sıcaklığını görüntüleyebiliyor.