Star Wars: Force Arena oyununa yeni karakterler eklendi

Mobil oyun firması NetmarbleStar Wars: Force Arena oyununa, Yoda ve Anakin Skywalker’ın da olduğu 16 yeni popüler karakter eklediğini duyurdu.

Yoda, Anakin Skywalker, Darth Maul ve General Grievous oyuna lider karakterler olarak eklendi. Bu lider karakterlere ek olarak oyuna Mace Windu, Ashoka Tano, Cumhuriyet Saldırı Gemisi, Cumhuriyet Komandoları, Klon Trooper, İsyan Kontrol Klon Trooper, IG-101, Sith Araştırma Droidi, Umbaran Askeri, Droid Gemisi, B1 Savaş Droidi ve Magna Muhafızı eklendi.

Star Wars: Force Arena

Star Wars: Force Arena

İki yeni harita olan Felucia ve Utapau’da bu güncelleme ile birlikte geldi. Bu haritalar her iki oyun modu için de açık olacak ve haritalar artık oyuncu seviyelerine göre açılacak. Oyuncular belli haritaları, belirli seviyelere geldikten sonra oynayabilecekler. Bunun yanında “Arcade Modu” adında yeni bir mod da oyuna eklendi. Bu mod “Draft Modu” ve “2’ye 2 Sıralamasız Maç”ı içeriyor. Bu mod sayesinde oyuncular daha fazla ödül kazanabilecek ve yepyeni bir eğlenceye katılabilecekler. Güncelleme ayrıca dükkan arayüz yenilemeleri ve oyun içi fonksiyonların geliştirilmesini de kapsıyor.

Star Wars: Force Arena’da, Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden yeni yüzleri de içeren 80’den fazla oyun içi kart bulunmakta. Oyun  iTunes App Store ve Google Play’de mevcut.