Kasım ayının en iyi mobil uygulamaları

1 Fenix 2

10.99 TL / Android

Kısa mesajlarla iletişim kurabileceğiniz sosyal medya uygulamalarını tercih ediyorsanız Twitter’ın yeni müşterisi olan Fenix 2’yi kesinlikle denemelisiniz.

2 Samplebot

17.99 TL / iOS

Samplebot sayesinde gün içerisinde kolayca müzik veya melodi yaratabilirsiniz. Ses kaydı yapabilir, live pad’lere erişim sağlayabilir ve istediğiniz şarkıları oluşturabilirsiniz.

3 You’re Being Rude

Ücretsiz / watchOS

Mesajlara geç cevap verilmesinden sıkıldıysanız You’re Being Rude, aynı rahatsızlığı yaşatabilmeniz için size ne kadar geç cevap verildiğini ölçüyor.

4 Bebot

6.89 TL / Android

Çok kullanışlı müzik aletlerinin modası geçti. Bebot, synth’lerin verimliliğinin yanı sıra eğlenceli grafik ve dizaynı ile müzik yaratmaya alışılmadık bir hava katıyor.

5 Toca Life: Office

9.99 TL / iOS, Android

Eğer gençleri ofis hayatına hazırlamak için çok erken olduğunu düşünmüyorsanız bu uygulamayı onlarla tanıştırın. Çok kısa sürede adapte olacaklar.

6 Flower

17.99 TL / iOS

Flower uygulaması sayesinde stresli bir güne ara verebilirsiniz. Sanal bir tarla olan Flower, sanki gerçek çiçeklere üflüyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

7 Thimbleweed Park

34.99 TL / iOS    36.99 TL / Android

Yaratıcı puzzle’ları, geleneksel ama bir o kadar da hoş grafikleri ve zevkli şakalarıyla en çok tercih edilen uygulamalardan olacağı belli.

8 ARise

9.99 TL / iOS

Bu yaratıcı yeni oyunda kahraman karakterinizin yolculuğuna devam edebilmesi için puzzle’ları çözmeniz ve engelleri kaldırmanız gerekiyor.

9 The Witness

34.99 TL / iOS

Bu zeka oyununun konusu her ne kadar basit görünse de renkli ve yaratıcı grafikleri ve 500’den fazla puzzle ile daha önce yaşamadığınız bir heyecan barındırıyor.