Ön İnceleme | Sphero R2-D2

Sphero’nun uygulamayla kontrol edilen Sphero R2-D2 droidi mevcut ev arkadaşınızın geliştirilmiş hali

 

Sphero R2-D2

Bipleyen arkadaş

Mükemmel işçiliği ve fonksiyonel LED’leri galaksinin favori droidini (üzgünüz C-3PO) çok güzel göstermiş. Aynı zamanda Sphero ses konusunda da harika bir iş çıkarmış. R2-D2’nun çıkardığı mükemmel ses efektleri Star Wars’un arşivinden.

Falcon meraklısı

Uygulama aracılığıyla Millennium Falcon’un holografik simülasyonuna bakarken artırılmış gerçeklik teknolojisinin zincirlerinden kurtulduğunu göreceksiniz. Bunun yanında droid arkadaşınız hareketlerinize karşılık verecek. Han Solo’nun gemisinin koridorlarında gezerken uygulama eğlenceli anlar sunacak ve yeni bir tecrübe yaşatacak.

Odalar arası gezi

Eğer Falcon’u keşfetmekten yorgun düştüyseniz Artoo’yu kurup kendi gezegeninize geçiş yapabilirsiniz. Bu robotun dönen tepesinde 2, iki tane de omzunda olmak üzere birbiriyle bağlantılı 4 motoru bulunuyor. Manuel kontrolde usta olmak yeterince kolay ama aynı zamanda R2-D2’yu hareket ettirmek için uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Patlamış mısır kankası

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Sphero’nun R2-D2’su Star Wars’un tüm filmlerini en az sizin kadar sevmeye programlanmış. Bu küçük R2-D2, filmdeki önemli sahnelere hem ses hem de hareketleriyle tepki veriyor. Şimdilik uyumluğu olduğu filmler A New Hope, The Force Awakens ve Rogue One ama Sphero’nun açıklamasına göre The Last Jedi da yakında gelecek. Devam filmlerini sevdiğine şüphe yok.

R2-D2’nun ses efektleri filmle bağlantılı ve en az LED’leri kadar havalı.

Diğer hayran oyuncakları

Lenovo Jedi Challenges

Lenovo Jedi Challenges

Neredeyse her nerd, ışın kılıçlarıyla bir düello yapmayı hayal eder. Gerçek bir kılıçtan bahsetmesek de Lenovo’nun artırılmış gerçeklik kask ve kılıcıyla hayranlar tatmin olacak. Peki rakibiniz kim olacak? Tabii ki yılın en kötü çocuğu Kylo Ren.

200 dolar / lenovo.com

Sphero BB-9E

Sphero BB-9E

Sphero’nun 2017 ürünleri arasında R2-D2’ya BB-8’in kötü versiyonu olan BB-9E eşlik ediyor. Siyah ve gümüş rengi detayları haricinde geldiği droidden pek bir farkı olmasa da onu da koleksiyonunuzda isteyeceksiniz.

150 dolar / sphero.com

Lego Ultimate Collector Series Millennium Falcon

Lego Ultimate Collector Series Millennium Falcon

7,541 parçası bulunan yeni Lego Millennium Falcon, Lego’nun şu ana kadar piyasaya sürdüğü en büyük setlerden biri. Büyük hayranlar için benzersiz bir koleksiyon sembolü. Parçaları birleştirmeden önce biraz dinlenmek isteyebilirsiniz.

800 dolar / lego.com