Ayın en iyi başlangıçları, konseptleri ve kitle fonlamaları

Bu ay karşımıza çıkan ayın en iyi başlangıçları, konseptleri ve kitle fonlamaları neler mi?

WIFO DRUM KIT

WIFO DRUM KIT

WIFO DRUM KIT

Yerinde duramayan eller, enstrümanından ayrı düşmüş bir bateristin işaretidir. Bir süre sonra, mutfak tezgahında tahta kaşıklarla idare etmek, bileklerinizi formda tutmak için yeterli olmaz. Yardımcı yönergeler içeren WIFO’nun alüminyum bagetleri, sizi yeniden ateşleyecek ve gerçek zamanlı bateri deneyimini, tabletinize ya da akıllı telefonunuza taşıyacak. Üstelik ayak ritmi için kablolu pedalı ve cihazınızı bacağınızda güvenle konumlandırma kayışı mevcut. Ayrıca, kendi özgün ritimlerinizi de üretebilirsiniz.

39 dolar / wifocorp.com

KIDDO

KIDDO

KIDDO

Çocuğunuzun dilinin altından termometreyi artık çıkarın: Kola takılabilir Kiddo ile elde edeceğiniz veriler, artık doktoru evinizden uzakta tutacak. Anti-alerjik kauçuk kaplamasıyla, kalp ritmini, uyku düzenini, sıcaklığı ve daha fazlasını kayıt altına alan Kiddo, beklenmeyen bir durumda sizi yapılması gerekenler konusunda yönlendirecek.

79 dolar / kiddowear.com

NEPTUNE CONVERTIBLE ART LENS SYSTEM

NEPTUNE CONVERTIBLE ART LENS SYSTEM

NEPTUNE CONVERTIBLE ART LENS SYSTEM

Lomography’nin, fotoğraf makineniz için geliştirdiği yeni üst sınıf, 35mm, 50 mm ve 80 mmlik odak genişliğine sahip lenslerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Arka plana harika bulanık efektler için şekillendirilmiş plakalar da, lenslerin yanında geliyor.

545 dolar / lomography.com

WINK BAR

WINK BAR

WINK BAR

Bisiklet üzerinde karmaşayı azaltmak oldukça güçtür. Farları, GPS ve navigasyonuyla Wink Bar, bisikletinizdeki ıvır zıvırları, incelikli bir zekayla yeniliyor. Bir kere eşleştirdikten sonra, sinyal lambaları sayesinde gitmeniz gereken yönü gösteriyor. Park edip, yerini telefonunuzdan bulabilirsiniz. Aynı zamanda kötü sürprizleri, alarmı sayesinde engelliyor.

174 dolar / velco.bike

LUCCA BOZZI SMART WALLET

LUCCA BOZZI SMART WALLET

LUCCA BOZZI SMART WALLET

Düşük pil, plaj kokteyli keyfinizi mahvetmek için yeterli bir neden. Bu yumuşak deriden üretilmiş cüzdan, güneş ışınlarını sizin için depoluyor. Tümleşik şarj kablosuyla (Aydınlatma, microUSB ya da USB-C), herhangi bir ışık kaynağından aldığı enerji sayesinde aygıtınız yeniden hayata dönecek.

99 dolar / luccabozzi.com

İlgili Yazılar