Ayın en iyi mobil uygulamaları

Yine de siz bilirsiniz ama bu uygulamaları indirseniz iyi olur…

1  NOISE

Ücretsiz / Android

Noise

Ayın en iyi mobil uygulamaları Noise

Şamatayı seven bir Galaxy S8 ya da Google Pixel kullanıcısı mısınız? Adının hakkını veren bu uygulamayla, ekranınızdaki  renklendirilmiş notalara ve bateri pedlerine tıklayıp, sürükleyerek, kendi baş belası kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

2  Taskzy

Ücretsiz / Android

Taskzy

Ayın en iyi mobil uygulamaları Taskzy

Durumunuza uygun uygulamaları açan Taskzy ile, bisiklet kullanırken, sizi ateşleyecek bir podcast’i ya da evinizdeyken bir oyunu otomatik olarak açılması için düzenleyebilirsiniz. Mesaiye giderken ise bunalım şarkıları açmasını sağlayabilirsiniz.

3  Up the Wall

Ücretsiz / Android, iOS

Up the Wall

Ayın en iyi mobil uygulamaları Up the Wall

Zeki bir koşucu ve 48 renkli sadistik evreniyle, Up the Wall, sizi (oyuncak ördekten cehennemden çıkmış bir kafatasına dek) bir kapışmanın içine atıyor. Yapmanız gereken tek şey, sağa ve sola sıçrayarak, acılı bir ölümden kaçmak.

4  Adobe Scan

Ücretsiz / Android, iOS

Adobe Scan

Ayın en iyi mobil uygulamaları Adobe Scan

Evet, akıllı telefonunuzu bir tür tarayıcıya dönüştürecek yeni bir uygulama daha. Ancak bu kez, optik karakter tanıma (OCR) için ödeme yapmanıza gerek yok; istediğiniz metni görüntü üzerinden kolayca kopyalayıp, başka bir yere atabilirsiniz.

5  Old Man’s Journey

17.99 TL / Android    17.99 TL / iOS

Old Man’s Journey

Ayın en iyi mobil uygulamaları Old Man’s Journey

Oyun ve hikaye arasındaki interaktif alana gizlenmiş, Old Man’s Journey, sizi ömrünün sonundaki bir ihtiyarın küf kokulu hatıraları arasındaki dağları tepeleri aşarak, hafızasındaki boşlukları doldurmaya itiyor.

6  Blink – Quick Memo

3.59 TL / iOS

Blink

Ayın en iyi mobil uygulamaları Blink

Diğer listeleme uygulamalarının bazen çok karmaşık geldiğini düşünüyorsanız, Blink yanınızda. Sadece tek bir sayfada istediğiniz ögeleri ekleyip, renklendirebilir ve alarm kurabilirsiniz. Hepsi bu kadar basit. Jony Ive, buna biraz kızacak…

7  No Stick Shooter

7.69 TL / Android, iOS

No Stick Shutter

Ayın en iyi mobil uygulamaları No Stick Shutter

Klasik nişancı oyunlarını anımsayarak, yeniden çılgınlar gibi ateş edebilirsiniz. 30 farklı bölümü, birbirinden farklı silah seçeneğiyle tablette oynamanın eşsiz tecrübesiyle, darmadağın edebilirsiniz. Yeeaahaa!

8  iCycle

9.99 TL / Android

iCycle

Ayın en iyi mobil uygulamaları iCycle

Bu acayip platform oyununda, Dennis kendini post-apokaliptik düşlerinde, çıplak bir vaziyette pedal çevirip, hoplayıp, zıplarken buluyor. Bu göz kamaştırıcı meydan okumada kendinizi bir balığı öperken dahi bulabilirsiniz.

9  Clarity

Ücretsiz / iOS

Clarity

Ayın en iyi mobil uygulamaları Clarity

Görüntüleri matlaştıran garip isimli uygulama Clarity ile, fotoğraf çekebilir ve bulanıklaştırabilir, iPhone duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Renk geçişini ayarlama ve gizleme/saklama özellikleri de mevcut.

İlgili Yazılar