Galaxy Note 7 değişim programı detayları belli oldu

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note7 değişim programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi. 18 Ekim – 11 Kasım 2016 arasında geçerli olacak program, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dahilinde hazırlandı. Programın tüm detayları Samsung’un resmi web sitesinden duyuruldu.

galaxy-note-7-pen-bottom

Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note 7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve değişim programına katılmalarını önemle talep ediyor.

Samsung, BTK kaydı olan bütün Galaxy Note 7 kullanıcılarını, 18 Ekim tarihinden itibaren başlayacak olan Galaxy Note 7 değişim programına katılmaya davet ediyor. Kullanıcıların öncelikle Samsung Servis Merkez’lerinden birine başvurmaları gerekmektedir.

Samsung, kullanıcılara iki seçenek sunuyor;

  • Galaxy S7 edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600TL geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung Yetkili Bayi’nden alabilecekler.
  • Para iadesini tercih eden müşterilere, 3.600 TL ücret iade edilecektir.
  • Galaxy Note 7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecektir.

Galaxy Note 7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ek maliyet yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilecek. Daha önceden Galaxy Note7 değişim programına katılıp telefonunu Samsung Servis Merkezi’ne bırakan kullanıcılar ise servis merkezine gidip belirtilen seçeneklerden yararlanabilirler.

Detaylar için http://www.samsung.com/tr/note7duyuru/ adresini kullanabilirsiniz.