İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu bu sene Dinamik Hikaye ana teması şekillenecek

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 25.si düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu(İTÜ EMÖS), 30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında “Dinamik Hikaye” ana teması çerçevesinde şekillenecek.

İTÜ EMÖS

Sanayi devriminden beri süregelen endüstri hikayesinin, dünün, bugünün ve yarının inceleneceği 25. İTÜ EMÖS; ‘’Dinamik Hikaye’’ teması çerçevesinde Dijital Ekonomi, Otomasyon, Humanized Big Data, Immersive Technology, Ultimate Flexible Working Environment ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) alt başlıkları incelenecek.

İTÜ EMÖS

Şehir dışından gelen katılımcılar için konaklama seçeneği de bulunan ve 5 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, dinleyiciler alanında uzman üst düzey yöneticilerin katılacağı oturumlar ile hem güncel iş trendleri hakkında bilgi sahibi olacak hem de iş dünyasının önde gelen isimleri ile birebir iletişim kurma fırsatı yakalayacaklar.

Oturumlara paralel olarak gerçekleşecek olan İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri ile dev şirketler ile vaka analizi, iş simülasyonu ya da eğitim gibi platformlarda bir araya gelme şansı yakalayacak olan katılımcılar, diğer yandan da kültür, sanat, kişisel gelişim vb. gibi ilgileri olan alanlar üzerine gerçekleşecek interaktif workshoplarla hem eğlenecek hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekler.