KAAN A1 cebinizi düşünüyor

Giriş seviyesi modeller arasında KAAN markası yerini A1 ile sağlamlaştırıyor

Başarı Elektronik firmasının başarılı akıllı telefonu KAAN ‘ın en yeni modeli A1, yerine geldiği modelin başarısını devam ettirecek gibi gözüküyor.

KAAN A1

KAAN A1

Giriş seviyesi telefon pazarını hedefleyen A1, 5 inç ekran ile geliyor. 720p çözünürlüğü günümüz standartları için düşük.

Dört çekirdek işlemcisi, 2 GB RAM’i ve 16 GB hafızası ile KAAN A1 yüksek performans sunmayacağını en başından gösteriyor. Ama fiyatını düşündüğünüzde bu değerlerin normal olduğunu fark edeceksiniz.

Android Nougat işletim sistemiyle gelen telefon Turkcell ile gerçekleşen iş birliğinin sonucunda birçok Turkcell uygulamasıyla birlikte geliyor.

Kamera anlamında 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera bulunuyor. Gün ışığı altında ortalama performans sergiliyor.

Sizi tanır…

KAAN A1 uygun fiyatına rağmen parmak izi okuyucusuna sahip

KAAN A1 uygun fiyatına rağmen parmak izi okuyucusuna sahip

Uygun fiyatına rağmen KAAN A1’de parmak izi okuyucusu yer alıyor. Çok hızlı olmasa da kullanıcısını sıkıntıya düşürecek bir performans sergilemiyor.

Stuff Görüşü Uygun fiyatlı telefon düşünenler için en iyi alternatiflerden biri.

KAAN A1

KAAN A1

“Akıllı telefona çok para harcamak istemeyenler için ideal”

İkinci telefon veya “anne/baba telefonu” olarak isimlendirebileceğimiz 1000 TL altı telefonlar arasında yer alan KAAN A1, fiyatına oranla sunduğu özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikleri çok vurucu olmasa da sınıfının standartlarını karşılıyor.

Egemen Özten