Lenovo’nun en yenisi: Yoga 720

Lenovo’nun Yoga serisinin aktif kalemi, performansı ve tasarımı ile dikkat çeken en son modeli Yoga 720 tanıtıldı.

Windows 10 ile birlikte gelen ve aktif kalem teknolojisi sunan bilgisayar, parmak izi okuyucusu, güçlü pili ve Full HD ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. Aktif kalem özelliği ile dikkatleri çeken Yoga 720 modeli, Yoga serisinin diğer üyeleri gibi 360° döndürülebilir menteşesi ile dört farklı kullanım şekli sunuyor.

Yoga serisinin aktif kalem ile gelen ilk modeli olan Yoga 720, Windows 10’un sunduğu yeniliklerden de faydalanıyor. Aktif kalem desteğiyle One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca yönetebilir, yaratıcılığınızı sergilerken günlük işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ink ve Yoga 720’nin kalemi sayesinde kolayca 3 boyutlu çalışmalar yapabilir hatta çalışmalarınızı 3D printer ile 3 boyutlu çıktı olarak da alabilirsiniz.

Yoga 720’nin 13″ modeli 14,3 mm incelikte ve 1,3 kg hafiflikte. 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciye sahip modelin, FHD ekranı bulunuyor ve 8 saate varan pil ömrü sunuyor. JBL’in geliştirdiği hoparlörlerle Yoga 720’nin 13″ modeli, Dolby Audio Premium teknolojisi ile kaliteli bir ses deneyimi de vadediyor. Ayrıca parmak izi okuyucu özelliği sayesinde ürünlerde Windows Hello desteği bulunuyor. Bu sayede bilgisayarınızı yalnızca parmak iziniz ile yönetebilir, şifrelerinizi hatırlama sıkıntısına elveda diyebilirsiniz