MÜKEMMEL CAM TASARIM

Muhteşem görünmenin yanı sıra, bu tasarım üç yanlı Ambilight teknolojisini kullanarak ekran sınırlarını içine alıyor. Gözlerinizi kırpıştırın ve bakın, tv kenarları sanki yok olmuş!

OLED 973’e verdiği yeni şekille Philips, kendi krallığını yok etmek istiyor gibi. 4K ve HDR özelliğiyle gelen 65 inç’lik bu şaheser, 9002 modelindeki her şeyi alıp ve üzerine de 6.1 soundbar ses sitemini de ekleyerek noktayı koymuş. Güzel cam tasarımı, mükemmel P5 resim işleme fonksiyonu, Android M işletim sistemi ve eski Ambilight büyüsüyle birleşince ortaya bu teknoloji harikası çıkmış. Oturma odanızın duvarında Pixar filmin renklerini bir kere gördüğünüzde başka bir şeyi beğenmeniz zor. Kumaş kaplı alt bölümü 973’e yükseklik sağlarken, 6 ön sürücü 60 W’lık ses çıkarıyor. Aynı anda arka hoparlör ise bas ve balans seslerini veriyor. Müzik kanalı dinlerken veya maç izlerken bu kaliteli ses sisteminden çok memnun kalacaksınız.

Sesle komut verin!

OLED 973’ün kumandasını Google Asistanı’na bir şeyler mırıldanmak için mikrofon gibi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca QWERTY klavyesiyle hızlı bir şekilde Netflix’te arama yapabilirsiniz

İlgili Yazılar