Microsoft 365 Business paketi KOBİ’lere dijital dönüşümde destek olacak

Microsoft, kullanıma sunduğu Microsoft 365 Business paketi ile KOBİ’lere dijital dönüşüm yolunda yeni bir iş ortağı olmayı hedefliyor. Office 365, Windows 10 Pro ve daha birçok hizmeti içinde barındıran Microsoft 365, KOBİ’lerin bilgi teknolojisi ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business, işletmelerin çalışanlarının en üretken şekilde çalışabilmelerine yardımcı olmak için ihtiyaçları olan üretkenlik ve işbirliği araçlarını sağlıyor. Word, Excel, PowerPoint gibi üretkenlik ve işbirliği uygulamaları; e-posta için Outlook; müşteri, çalışma arkadaşları, tedarikçiler ile dosya paylaşımı için SharePoint ve OneDrive; sohbet tabanlı ekip çalışması için Microsoft Teams’in bulunduğu Office 365 paketini içeriyor.

Microsoft 365 Business ile şirket çalışanları ekip arkadaşları ya da şirket dışından kişilerle birlikte belge oluşturabilir, belgeleri paylaşabilir ve aynı belge üzerinde birlikte çalışabilir.

Güvenliğinizi de düşünüyor

Microsoft 365 Business ile kurumların ihtiyacı olan güvenlik hizmeti de otomatik olarak sunuluyor. Yeni paket şirketlerin cihazlarının ve yazılımlarının virüs, kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımlara karşı otomatik olarak güncelleştirilmelerinin yapılmasını sağlıyor. Ayrıca her türlü güncelleme otomatik olarak yapılabildiği için şirketlerin cihazlarının ve yazılımlarının sürekli güncel olmasını sağladığı gibi saldırılara karşı daha güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Ayrıca Windows 10 Pro’ya otomatik güncelleme, çalışanların iş ya da kişisel cihazlarında bulunan verilerin korunması, işten ayrılan bir çalışanın cihazında bulunan şirket verilerinin silinmesi gibi birçok işlem otomatik olarak yapılabiliyor.

Tek bir konsoldan yeni personel kolayca eklenebilir, cihaz güvenlik ilkeleri yapılandırılabilir, kullanıcı kimlik ve erişimleri yönetilebilir, aynı zamanda tüm cihazlarda en güncel Windows 10 ve Office sürümlerini kullanılması sağlanabilir.