Netflix kullanıcılarına bu ay sunulan yeni filmler

Üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan Netflix arşivine yeni filmler ekledi. Ekim ayında Netflix kullanıcılarına sunulan yeni filmler şu şekilde:

● Grinin Elli Tonu Yaşasın, artık İngiliz yazar EL James ‘in ünlü romanından uyarlanan, 2015’te gişe rekoru kıran erotik film Grinin Elli Tonu’nu Netflix’te istediğiniz kadar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Netflix Grinin 50 Tonu

● Komşu Evdeki Çocuk 2015 yapımı erotik gerilim. Bir kadın evlerinin yanına taşınan gençle bir ilişkiye başlar, ancak bu ilişki kısa zaman sonra tehlikeli bir hal alır. Rob Cohen imzalı filmin başrolünde Jennifer Lopez var.

Netflix Komşu çocuk

● Çılgın Hırsız 2 Animasyon komedi türündeki film 2013’te tüm dünyada hasılat rekoru kırmıştı. Şimdi ise Minyonlar sizi eğlendirmek için evinize konuk olacak. İçinizdeki çocuğu açığa çıkarın!

Netflix Despicable Me 2

● Boyun Eğmez 2014 yapımı. Yönetmen koltuğunda Angelina Jolie oturuyor, senaryo Coen Biraderler’e ait. 2. Dünya Savaşı sırasında sporcu Louis Zamperini bir uçak kazasından sonra 47 gün yaşam savaşı verdikten sonra esir düşüyor…

Netflix Boyun Eğmez

● Ex Machina Alex Garland tarafından kaleme alınan ve ilk yönetmenlik denemesi 2015 yapımı bağımsız bilim kurgu psikolojik gerilim filmi. Teknoloji ve yapay zeka üzerine çarpıcı bir yapım izlemek isteyenlere şiddetle önerilir.

Netflix Ex Machina

● Lucy Luc Besson’un yönettiği 2014 yapımı Fransız bilim kurgu filmi. Mafyanın eline düşen Lucy, beynini kullanma kapasitesi inanılmaz derecede artınca acımasız bir savaşçıya dönüşür. Scarlett Johansson başrolde.

Netflix Lucy

● Hızlı ve Öfkeli 7 Deckard Shaw, komada yatan kardeşinin intikamını Dominic Toretto’dan alma peşinde. Serinin 2015 yapımı yedinci filminin başrollerinde Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez ve 2014’te vefat eden Paul Walker var.

Netflix Hızlı ve Öfkeli 7