Sadeceon'da tuhaf yeteneklerinle bile para kazanabilirsin

Kazım Akalın ve Evren Dinç adlı iki genç girişimcinin hayata geçirdiği sadeceon.com sitesi, gençlere ve ek iş arayanlara yeni iş fırsatları sunuyor. 

Sadeceon.com isimli web sitesi, kişilerin sahip oldukları yetenekleri sergileyerek para kazanmasına yardımcı oluyor. Kişiler takma bir isimle satmak istediği yeteneğinin görselini ve videosunu siteye yükleyip para kazanmaya başlayabiliyor. Sitede yeteneğini satışa çıkaran kişiler, potansiyel alıcılar tarafından tercih ediliyor ve hizmetleri en az 10 TL’ye satın alınabiliyor. İçerik ve kategorilerin tamamen kullanıcıya bağlı olduğu sitede kişiler; şarkı söyleme, tercüme, dans etme, logo tasarlama gibi yeteneklerini satışa sunarken, farklı ülkeler ve kültürler hakkında merak edilenleri de 10 adımda 10 TL’ye cevaplayabiliyor.

Site, komik ve tuhaf yeteneklerden pazarlamaya, grafik tasarımdan çeviriye, teknolojiden akademik çalışmalara kadar farklı kategorilere sahip. Sadeceon.com’dan istenilen hizmete mobil ödeme veya hızlı banka transferi ile kolay bir şekilde sahip olunabiliyor.

“Hedefimiz ilk altı ay içinde 500 bin üyeye ulaşmak”

Sadeceon.com’un kurucu ortağı Dr. Müh. Evren Dinç, Türkiye pazarına girişleri ile ilgili şunları söyledi; “Kişilerin başarılı oldukları alanda sergiledikleri yetenekleri ile kendi işlerini yapmalarını ve bu yeteneklerinden para kazanmalarını sağlıyoruz. Site, amatör kişilerin profesyonelleşmesine ve kişilerin tanınmalarına olanak da sağlıyor. Kişiler, site üzerinden beğendiği yeteneği veya hizmeti 10 TL karşılığında satın alarak ihtiyaçları doğrultusunda kullanabiliyor.

İlk altı ay içerisinde ise 500 bin üyeye ulaşarak yetenekli kişilere maddi olarak bir kazanç sağlamayı ve Türkiye’deki ekonomiyi canlandırmayı hedefliyoruz.“