Samsung’dan canlı Coldplay konseri

Samsung Members uygulması, Coldplay grubunun Chicago’daki konserini ilk kez Samsung Gear VR teknolojisini kullanarak tüm dünyaya canlı olarak yayınlayacak.

Samsung’un müşteri memnuniyetini artırmak ve Samsung kullanıcılarının özel teklif ve fırsatlardan yararlanmasını sağlamak için hayata geçirdiği Samsung Members uygulaması önemli bir etkinlik ile Türkiye’deki faaliyetini genişletiyor.

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan Coldplay grubunun Chicago’daki konseri tüm Samsung Gear VR ve uyumlu akıllı telefon sahipleri tarafından 18 Ağustos saat 04:30’dan itibaren canlı olarak izleyebilecek. Konseri saat farkı nedeniyle canlı izleyemeyecek olanlar ve teknoloji meraklıları ise 21 Ağustos’tan itibaren Ekim ayı sonuna kadar konserin tekrarını izleyebilecek.

Samsung ve Live Nation iş birliği ile gerçekleştirilen ve Coldplay’in 5 milyon kişiyi ağırlayan “A Head Full of Dreams” turunun Chicago’daki konserini kapsayan bu müzik şovu, havai fişek ve lazer şovlarıyla renklenecek. Samsung Members uygulaması ve Samsung VR yayını sayesinde Coldplay hayranları konserin coşkusunu evlerinin rahatlığında ve hiçbir ek ücret ödemeden yaşayabilecekler.