Samsung’un yeni tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’un fiyatları belli oldu

Samsung, yeni tabletleri Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book’un Türkiye tanıtımını yaptı. Galaxy Tab S3, 9,7 inçlik Super AMOLED ekran özelliği ile; Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla satışa çıkıyor.

Her iki cihazda da karşımıza çıkan 9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor. S Pen, hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş Çizim Araçları gibi özellikler içeriyor. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book,10 bit renge sahip HDR (yüksek dinamik aralık) video içeriği destekliyor.

İleti bildirimlerini senkronize eden Samsung Flow, aynı zamanda kesintisiz bir çalışma sağlıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor.

Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Tab S3 Wi-Fi için 2.499 TL. Galaxy Book’un tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise, Galaxy Book 12’’ için 4.499 TL, Galaxy Book 10.6 LTE için 2.999 TL ve Galaxy Book 10.6 Wifi: 2.499 TLGalaxy Book, bireysel müşterilere özel kampanyasıyla HDMI,USB A ve USB C tipi çıkış içeren 199 TL değerinde Targus 3’ü1 arada USB C Tipi çevirici adaptör hediyeli olarak satışa sunulacak.