Segway’den miniLITE ve miniPLUS

Segway, Berlin’de düzenlenen IFA’da  iki yeni kendinden dengeli kişisel taşıyıcıyı tüketici ürününü yelpazesine ekledi. Segway, miniLITE ve miniPLUS ile yeni mini-serisi koleksiyonundaki ürün sayısını artırıyor.

Segway miniLITE

Segway miniLITE

Segway miniLITE, 16 km/saat azami sürate ve yaklaşık 18 km’lik bir menzile sahip. Diz kontrol çubuğu ile hassas bir şekilde yönlendirilmeye de imkan tanıyor. Kişiselleştirilebilir LED ışıklara, kolay kaldırma için aynı zamanda tutma kolu görevi gören diz kontrol çubuğuna ve sürücünün düşmesini engelleyen sürücü algılama sistemine sahip. Engebeli zeminlerde konforlu sürüş sağlamak için tasarlanmış olan geniş ve büyük lastikler, miniLITE’ı dengeli ve sağlam hale getiriyor.

Segway miniPLUS

Segway miniPLUS

Segway miniPLUS, uzaktan kumanda ile etkinleştirilebilir Takip Modu gibi özellikleriyle fark yaratıyor. Kendinden dengeli miniPLUS, 20 km/saat azami sürate ve 35 km’lik bir menzile sahip. Akıllı ve Güncel Kal Ninebot by Segway uygulaması ile mini-serisinin yeni üyelerinde istatistikler ve araç durumu takip edilebiliyor. Uygulama; hız, menzil, pil durumu hakkında bilgi vermenin dışında kullanıcıların güncel kalmasını ve yakınlarındaki diğer kullanıcılar ile bağlantı kurmasına da olanak sağlıyor.

Segway miniLITE ve miniPLUS ise 2017’nin 4. çeyreğinde satışa sunulacak. Kesin satış fiyatları o zaman açıklanacağı belirtildi.