Son model retro oyunlar

Çok mu yaşlandınız ? 1999 sonrası tüm oyunlardan nefret mi ediyorsunuz? O halde çekmecelerin dibinde unutulmuş parmaksız eldivenlerinizi kapın.

Yeniden moda olacak geçmiş zaman efsaneleriyle karşınızdayız.

Super Mario Run

Super Mario Run

Mobil platformda tam anlamıyla eski tarzda bir  Mario oyunu pek de baştan çıkarıcı olmazdı. Bunun  yerine 24 seviyede, incelikli hareketleri ve yeni numaraları olan “otomatik koşucu” süper bir Mario sizleri bekliyor. Tüm  jetonları toplayıp maksimum skoru elde edin.

Stuff görüşü ✮✮✮✮

Ücretsiz / Android, iOS

Arkanoid vs Space Invaders

Arkanoid vs Space Invaders

Sadece birinin fiyatına ikisi karşınızda.  Arkanoid Yarasa, istilacıların mermilerini, kendilerine geri çeviriyor. Ancak çılgın patlayıcılarınız olmadan siperlerin arkasına sarkmanız biraz zaman alabilir. Pusuya düşmüşseniz yandınız!

Stuff görüşü✮✮✮✮

13.99 TL / Android, iOS

Pac-Man CE DX

Pac-Man CE DX

Klasik Pac-Man ve Ms Pac-Man versiyonları mobilde bulunsa da, bu versiyonda sizi daha hızlı bir canavar bekliyor. Snake şekline dönüşen ürkünç uyurgezer hayaletlerle boğuşacaksınız. Onları ancak, güç haplarını toplayarak mideye indirebilirsiniz.

Stuff görüşü ✮✮✮✮✮

17.99 TL / iOS, Android

Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

Sonic hızlı çocuk ünvanını kaybedeli çok zaman geçti. Ancak kendine hayran bırakacak yeni özellikleriyle, mobil platform için tekrar düzenlenen Sonic, beklentileri aşan motora sahip. 60 fps’lik etkileyici grafikleriyle Sega, zevki ikiye katlamış.

Stuff görüşü ✮✮✮✮

Ücretsiz / Android, iOS

Day of the Tentacle

Day of the Tentacle

Favoriniz beyin yakan bir retroysa,  ilk akla gelen Day of the Tentacle olurdu. Bir yaratığa engel olmak için hareket ederek çeşitli nesneleri kullanmanız gerekecek. Zaman makinasıyla gönderirken şekil değiştiren kimi nesneler, aklınızı kaçırmanıza neden olabilir.

Stuff görüşü ✮✮✮✮

17.99 TL / iOS

Carmageddon

Carmageddon

Tuhaf bir yapay zeka, soytarı kılıklı insanlar ve bonus puanlar için yayaları ezip geçmenizi isteyen hastalıklı bir kurgu…Ancak bu defa, elinizden bırakamayacağınız yeni versiyonda yarıştığınız rakiplerinizin canını sıkmaya uğraşacaksınız. Extra yıkıcılık ve şiddet eklenmiş.

Stuff görüşü ✮✮✮✮

Ücretsiz / Android, iOS