Wargaming’in özel Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20

Daha önce Avrupa’nın birçok şehrinde etkinliklere katılmış Wargaming’in özel Askeri Mobil Oyun Kamyonu MGT-20 için yeni istikamet İstanbul!

 

Wargaming, Avrupa’yı keşif ve oyun severlerle buluşma seferine İstanbul’da devam edecek.

 

1 Kasım Cumartesi ve 2 Kasım Pazar günü Wargaming’e özel devasa tam ateş gücüne sahip oyun aracı, İstanbul Caddebostan Etkinlik Alanı adıyla bilinen Şaşkınbakkal Sahil Yolu Kaykay & Paten Alanı’nda oyunseverlerle buluşacak.

 

Tüm oyunseverlere World of Tanks ve World of Warplanes oyunlarını maksimum heyecanda yaşatmaya hazır bir şekilde 20 üst düzey Alienware PC ve Logitech oyun oynama birimleriyle donatılmış bu özel kamyon, yolu Şaşkınbakkal’a düşen herkese açık bir şekilde etkinlik alanında bekliyor olacak.

Özel olarak dizayn edilen mobil kamyon ve çevresinde askeri gereçlerin bulunduğu bir ortamında Wargaming oyunlarını oynatmanın yanında çeşitli Wargaming hediyelerinin de dağıtılacağı bu büyük etkinlikte Türkiye Topluluk Yöneticisi Dilara “Ishtara” ve Türkiye Topluluk Koordinatörü Özerk “Vuque” de oyun severlerin yanında olacak.

MGT-20 Mobil Oyun Kamyonu İstanbul etkinlik takvimi ve adresi şöyle olacak:

 

  • 1 Kasım Cumartesi: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arası
  • 2 Kasım Pazar: Saat 12:00 ile 19:00 saatleri arası

 

Adres: 

Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Noter Sokak’ın Çetin Emeç Bulvarı (Sahil Yolu) çıkışının hemen karşısında.

Alternatif Adres: Bağdat Caddesi’nden gelindiğinde Boyner Şaşkınbakkal’ın yanındaki Kazım Özalp Sokak’ın Sahil Yolu çıkışındaki ışıklarda, yolun hemen karşısında.

Alternatif Adres 2: Kadıköy yönünden gelecekler için, Şaşkınbakkal Işıklar’a (Kazım Özalp Sokak) gelmeden önce hemen sağda.

 

 

İlgili Yazılar