Western Digital Corporation, yeni ürünlerini tanıttı

Western Digital Corporation, yeni ürünleri dijital içerik üzerinde gelişmiş denetim sunan WD My Cloud Home, iPhone içeriklerine sorunsuz yedekleme sağlayan SanDisk iXpand Base ve dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olan SanDisk Ultra 400GB mSD’yi tanıttı.

Western Digital My Cloud Home

Western Digital, evdeki Wi-Fi yönlendiricisine doğrudan entegre olan WD My Cloud Home depolama cihazıyla kullanıcıların tüm dijital içeriği tek bir merkezi yerde muhafaza etmesini sağlıyor. Bu cihaz sayesinde kullanıcılar tüm içerikleri otomatik olarak yedekleyebiliyor; cihazlarına telefonlarından, tabletlerinden, bilgisayarlarından ve harici depolama aygıtlarından erişebiliyor, internet bağlantısının olduğu her yerden My Cloud Home cihazına kaydedilen videoları aktarabiliyor.

SanDisk iXpand Base

iPhone için geliştirilen ve telefon şarj modunda tutulduğu sırada içerikleri otomatik olarak yedekleyen SanDisk iXpand Base ise kullanıcıların telefon belleğini kaybetme endişesini ortadan kaldırıyor. 15W’lık güçle hızlı şarj sağlayan iXpand Base ile kullanıcılar iPhone’u her şarj ettiğinde, dosyalarını orijinal kalitesinde otomatik olarak yedekleyebiliyor.

400GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I

Mobil cihazlarda kullanılan dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı 400GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I, tüketicilere depolama alanı sınırlamaları hakkında endişe duymadan fotoğraf ve videoları kaydetme ve paylaşma özgürlüğü sunuyor. Dünyanın en yüksek kapasiteli kartı 40 saate kadar Full HD video alabiliyor ve üstün performans sunmak için 100MB / s’ye kadar hızlı aktarım sunuyor. Bu aktarım hızında, tüketiciler dakikada 1.200 fotoğraf aktarabilir.