Tarihi tank savaşı oyunu World of Tanks Xbox One X’te

Wargaming, yaptığı bir açıklamayla oynaması ücretsiz tarihi tank savaşları simülasyonu World of Tanks’in, 4K çözünürlükte ve HDR desteğiyle  geçtiğimiz günlerde raflarda yerini alan Xbox One X’da yerini aldığını duyurdu.

World of Tanks konsollara ilk çıkarmasını 2014 yılında Xbox 360’a çıkarak gerçekleştirdi ve o günden bu yana da sürekli olarak güncellenen yeni içerikler ve grafik iyileştirmelerle, oyuncuların artan beğenisini kazanmayı başardı. Çapraz platform desteğiyle Xbox One X’in oyun yelpazesinde yer alan World of Tanks, Xbox 360, Xbox One, Xbox One S ya da Xbox One X platformlarından oyuna bağlanan herkese birlikte oynama fırsatı vermekte.

World of Tanks Xbox One X

Oyuna ilk kez başlayacak tankçılar için World of Tanks X Sürümü Başlangıç Paketi, Microsoft Mağazasında ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Bu paket, temel sürümün yanı sıra II. seviye Amerikan hafif tankı T1E6-X1’ı tamamen eğitilmiş bir mürettebatla oyunculara sunuyor. Yine aynı pakette 1 adet ücretsiz garaj slotu ve3 günlük premium hesap özelliği bulunmakta.