Zaxe’den büyük baskı hacimli Zaxe X1 Plus

Türkiye’nin 3D yazıcı markası Zaxe, X1 modelinden sonra daha büyük baskı hacimli Zaxe X1 Plus modelini tanıttı.

Zaxe X1 Plus

Geniş baskı hacmi, tam kapalı ve ısı yalıtımlı üretim alanı, çoklu özelliği, güçlü metal yapısı ve hassas yazılım destekli otomatik kalibrasyonu olan Zaxe X1 Plus profesyonelleri hedef alarak geliştirilmiş.

Zaxe X1 Plus

Zaxe X1 Plus ile istediğiniz katman kalınlığında baskı almak mümkün

X1 Plus’ın değiştirilebilir nozzle yapısı sayesinde 50 ile 800 mikron arasında istediğiniz katman kalınlığında baskı almak mümkün. 0,8mm’lik nozzle ile hızlı baskı yapabilir, çok detaylı ve yüksek çözünürlük isteyen baskılar için 0,2mm’lik nozzle ile 50 mikronluk hassasiyetle modelleri gerçeğe dönüştürmek mümkün.

Zaxe X1 Plus

Zaxe mühendisleri tarafından sorunsuz ve uzun süreli baskılarınız için geliştirilen Pro Extruder. Değişken ve geniş seçenekli materyal özellikli Pro Extruder ile ABS, PLA, Nylon, Karbon-Fiber, Flex ve diğer filamentlerde kusursuz baskılar almak mümkün hale geldi.

Zaxe X1 Plus

X1 Plus’ın tam kapalı ve sıcaklık yalıtımlı üretim hacmi sayesinde tüm filament türlerinde, baskılar gerçeğe en yakın ölçü toleransında üretiliyor. Zaxe X1 Plus’da, ABS materyali gibi çekimi yüksek materyallerde bile 1000’de 3’lük yüksek hassasiyet ile üretim yapmaya imkan tanıyor.

Zaxe X1 Plus