En iyi 9 MacBook Pro (2016) aksesuarı

Yeni ve parlak MacBook Pro’nuzu çok daha iyi hale getirecek tüm aksesuarlar burada!

macbook_accessories_opener

1- Griffin BreakSafe 

42 dolar

Apple’ın muhteşem mıknatıslı şarj bağlantısı Magsafe yeni MacBook Pro’dan kovuldu. Neyse ki Griffin USB-C MAgSafe şarj kablosunu icat etti. Bu sayede “şarj yerinden çıktı mı, Macbook’um şarj olmadı mı?” gibi düşünmeden geceleri daha rahat uyuyabilirsiniz. 

macbook_accessories_breaksafe

2- Belkin Thunderbolt 3 Express

400 dolar

Belkin firmasının Thunderbolt sınıfındaki son dock bu. Hem de diğerlerine göre çok daha hızlı. Size 20 Gbps transfer hızı sunuyor. (USB 3.0’a göre 8 at daha hızlı) Bu da demek oluyor ki 4K bir filmi 30 saniyede yüklüyor. Hızının yanı sıra pek çok girişe sahip. 

macbook_accessories_belkin

3- Satechi USB-C Hub

34 dolar

İki USB girişi, USB-C girişi ve SD kart girişiyle size ihtiyacınız olan tüm temel bağlantı seçeneklerini sunuyor. Öte yandan microSD ve normal SD kart girişleri fotoğrafçıların en iyi arkadaşı olacak.

macbook_accessories_satechi

4- Asus MB169C+ 15.6 inç Taşınabilir USB Monitör

196 dolar

Yaratıcılığınızı iki katına çıkarmak isterseniz bu USB-C 1080p monitör ekranınızı ikiye katlıyor. İsterseniz bir gözle monitörden film izlerken MacBook’unuzdan da maillerinizi cevaplayabilirsiniz.

macbook_accessories_asus

5- USB-C to USB 3.1 adaptor

10 dolar

Bu belki sizin için en heyecan veren aksesuar olmayabilir. Ancak eğer iPhone’a sahipseniz ve onu şarj edip MacBook’unuza bağlamak için bu paha biçilemez bir aksesuar. Hem de bu bir sakızdan bile daha küçük bir cihaz. Evet, en son iPhone’u en yeni MacBook’a bağlamak için bir adaptöre ihtiyacımız olan bir dünyada yaşıyoruz. Buraya Alacakaranlık Kuşağı giriş müziğini de ekleyelim. 

macbook_accessories_usb_adapter

6- BC Master USB Type-C to Lightning Cable

Eğer havalı bir adaptör ve iPhone’unuzu tek bir kabloyla bağlamak istemiyorsanız o halde bu USB-C’den Lightning kablo girişine dönüştüren BC Master’ın bu aksesuarı kullanabilirsiniz. Hem de Apple’ın orijinal alternatifinin yarı fiyatında. 

macbook_accessories_lightning

7- Booq Daypack 

68 dolar

Bu ince sırt çantası 16.4 inçe kadar tüm laptopları koruyor. 26 litre kapasiteli diğer kısmında da tüm hayatınızı yerleştirebilirsiniz. 

macbook_accessories_backpack

8- Samsung T3 SSD 

200 dolar

500 GB harici SSD her zaman ihtiyacınız olan ve elinize yapışacak bir aksesuar. Samsung’un bu aksesuarı MacBook Pro’nuza adaptör gerektirmeden bağlanacak.

macbook_accessories_samsung

9- Anker PowerCore 20000 

40 dolar

Bu minik şarj kutusu iPhone’unuzu 5-6 kez şarj edebiliyor. Anker firması aynı kapasitedeki powerbanklere göre daha küçük boyutta olduğunu iddia ediyor. Daha hızlı şarj içinse Quick Charge 3.0’ı destekliyor.

macbook_accessories_anker