Samsung, Galaxy A8 ve Galaxy A8+ modellerini tanıttı

Samsung Electronics Türkiye, Galaxy A serisinin en yeni üyeleri Galaxy A8 ve Galaxy A8+ modellerini tanıttı. Yeni Galaxy A serisi tasarımı, performansı ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle üst segment bir telefondan tüm beklenenleri karşılamak üzere geliştirildi.

Galaxy A8 ve Galaxy A8+

Galaxy A8 ve A8+ modelleri, 16MP + 8MP Çift Ön Kamera ve 18.5:9 ekran oranına sahip Sonsuz Ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. Gelişmiş Canlı Odaklanma Özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığı kolayca ayarlanarak yüksek kalitede fotoğraflar elde edilebiliyor. Yeni Galaxy A8 ve A8+’ta video çekimlerinde titremeye son vermek amacıyla tasarlanan Dijital Video Görüntü Sabitleme teknolojisi de bulunuyor. Daha önceki Galaxy A serilerinde bulunmayan hiper-atlama özelliği ise time-lapse videoları çekilmesine imkân tanıyor.

Galaxy A8 ve Galaxy A8+

Kullanıcılar, ayrıca, güvenle saklamak istedikleri özel verilerini, biometrik kimlik doğrulama ile desteklenen Güvenli Dosya’da tutabiliyorlar.

Gece siyahi, orkide grisi ve altın sarısı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Galaxy A8 ve A8+ akıllı telefonlar için shop.samsung.com adresinden ön sipariş verilebiliyor. Tavsiye edilen satış fiyatı Galaxy A8 modeli 2899TL, Galaxy A8+ ise 3299TL olarak belirlendi.

İlgili Yazılar